SPREMEMBE oz. DODELAVE na WEBER žarih na OGLJE

Vse o vaših predelavah, doma narejeni žari,...

Žar navdušenec
Žar navdušenec
11 Feb 2018, 10:15
Zdravo vsi,

Se privajam na uporabo novega Performerja 57cm in je po prehodu iz 47cm original kettla res velik korak naprej. Zdaj počasi preskušam dobrote (GBS WOK in griddle) za počasno peko pa vidim da bi super prišel dodatek Slow n sear.
Gledam tale Slow n sear po ebayu in amazonu pa se ga dobi samo iz USA za nenormalno ceno, pa me zanima ali je še možno naročiti slovensko verzijo za 57cm Webra. Če da prosim za info tukaj ali na pm oz mail: berniji@hotmail.com. Res bi rad imel tole zadevo, ker je veliko večja kot orig. košare in po prebranem na tem forumu in drugje se super obnese:).
lp

Uporabniški avatar
Zvezda terase
Zvezda terase
12 Feb 2018, 08:14
slonsir je res top shit zadeva. Zal jih pa ni vec na voljo... edino ce se ne bo beefsteak premislil...

Uporabniški avatar
Zvezda terase
Zvezda terase
12 Feb 2018, 16:24
Premislil se žal nisem.
KarstGriller... sem vesel, da me še nisi pozabil. Še vedno čakam slike divje svinje... slow&sear ;)

Žar navdušenec
Žar navdušenec
13 Feb 2018, 16:02
Ja to je pa žalostna novica:( , nič bom pa košare uporabljal al pa sam probal kaj sčarat s kakšno opeko ali plehom:) :oops:

Uporabniški avatar
Zvezda ulice
Zvezda ulice
14 Feb 2018, 18:04
Moja modifikacija: spodaj pod ploščo pa je še bbq guru digi q krmilnik:

Slika

Slika

Žar navdušenec
Žar navdušenec
14 Feb 2018, 18:23
Zgleda vesoljsko:), a to je slo n sir ali druga home made varijanta?

Uporabniški avatar
Zvezda ulice
Zvezda ulice
14 Feb 2018, 18:49
Ja slownsear je.

Žar navdušenec
Žar navdušenec
26 Mar 2018, 11:09
Ni slonsir je pa bolje kot original kosarica. Šlo se mi je da je večja in da se oglje ne dotika roba žara v celoti. Je pa narejeno iz zašćitnega pleha od starega pomivalca in okrasne alu mrež za zračenje :oops:

Za vlago bom pa alu posodico uporabil. Javim kako se obnese.
Priponke
IMG_20180325_184255-1382x1843-1036x1382.jpg
IMG_20180325_184250-1843x1382-1382x1036.jpg

Žar navdušenec
Žar navdušenec
05 Jun 2018, 07:41
Pozdravljeni!

Se še kaj dela na tem "našem" slow n sear dodatku?

Tudi jaz sem dobil idejo, da ga dam izdelat. Imam prijatelja, ki je specializiran za rosfraj. Režejo lahko na water jetu, upogibajo, varijo itd... nudijo več, kot sploh rabimo za teh par plehov pošvasat. :mrgreen:

Za ceno še ne vem, ker zadevo komaj izrisujem. Če bi mogoče koga zanimalo, lahko dam izdelati več kosov. 2mm 304 rosfraj je zaenkrat ideja, takšen je original SNS.

Če ima kdo finalno verzijo v DXF/DWG obliki, bi bil hvaležen. V sketchupu je kar križ zravnat tole krivuljo.

Ko bom imel končni načrt, mi bo znal več povedati glede točne cene.

Nazaj na forum

Vroče teme

Novi uporabniki

jony

miha.štepic

matjaž.kunc

mico2711

spadekevin

togri

2017 KraljZara.si. Vse pravice pridržane.

Spremljajte nas na Facebooku: