Žar, smoker Kingstone

Obvestila moderatorjev o dogodkih, novicah, nagradnih igrah, posodobitvah foruma, pomoč ...

Žar navdušenec
Žar navdušenec
24 Mar 2018, 03:11
Zdravo
Pisem ker rabim pomoc pri nakupu žara. Ze pred 5 leti sem se navdušil nad Webrom Smoking Mountain in se odlocu da ga nabavim. Vendar nisem se nic blizje ker je baraba draga za kupit tak da iscem alternative. V bauhausu sem videl da majo Žare kingstone dokaj poceni pa me zanima ce ima kdo izkusnje z njimi? Po internetu sem iskal ocene pa mnenja in nic nasel.prodajajo namrec Kingstone Buller mislim da za 90 eurov.
Pa se nekaj me zanima. Za to obliko zara sem se odlocil ker bi rad pekel low and slow :) sedaj pa ko malo berem forume sem opazil da se te oblike žara skoraj ne uporablja. Tako da me iz firbca zanima zakaj so sploh žari "bullet" oblike ce se lahko dimi na vsakem žaru s pokrovom?
Hvala :)

Uporabniški avatar
Zvezda ulice
Zvezda ulice
26 Mar 2018, 12:13
Bullet smokerji omogočajo večjo kapaciteto peke mesa, saj so ponavadi not 2 rešetke za meso. Pa nad oglje pride velika posoda za vodo/pesek in to hkrati poskrbi za večjo stabilnost temperature in več vlage v samem smokerju.

Lp

Nazaj na forum

2017 KraljZara.si. Vse pravice pridržane.

Spremljajte nas na Facebooku: