Litoželezne rešetke Weber Kettle

Noži, kuhinjske deske, mali gospodinjski aparati, ...

Uporabniški avatar
Kralj Žara
Kralj Žara
16 Apr 2015, 18:26
Zdravo forumaši,

zanima me eno mnjenje - radi bi dodli v program Litoželezne rešetke za Webrove žare na oglje.

Kaj si mislite o tem?
http://www.cast-iron-grate.com/

LP Miha

Uporabniški avatar
Zvezda ulice
Zvezda ulice
16 Apr 2015, 18:56
Mislim, da v pravi kombinaciji četrtinskih polnih plošč in rešetk ne bi bilo slabo ;) . Morda še boljše vse dele obroče-plošče-rešetke, posamezno tako, da bi si stranka lahko poljubno lastnih željah sestavila svoj komplet.
Katere velikosti pa imate v mislih :?:
Lp, :P

Uporabniški avatar
Kralj Žara
Kralj Žara
16 Apr 2015, 19:07
Obstaja za 47 in 57 cm (Garti, sem ti reko da ne kupij večjega žara ;) ), , koncept je da kupiš obroč in potem po kosih četrtine.

LP M

Uporabniški avatar
Zvezda ulice
Zvezda ulice
17 Apr 2015, 07:16
Če vprašaš mene, bi povečal prodajno ponudbo še za to!
Ha, mojega bojlerja pa ne dam pa tudi če pečem samo na palčkah :lol: :lol: :lol: !
Lp, :P

Uporabniški avatar
Zvezda ulice
Zvezda ulice
17 Apr 2015, 18:25
Hja zgleda super, samo ko se tole zagreje na delovno temperaturo je treba delat.... 8-)

Uporabniški avatar
Zvezda terase
Zvezda terase
17 Apr 2015, 19:07
Če me vprašaš kot trgovca bi vsekakr dl v ponudbo.
Če pa me vprašaš za mnenje nisem čisto prepričan da so res toliko boljše kot navadne rešetke.
Za spirita ima kar nekaj teh litoželznih dodatkov pa 99% pečem na navadni rešetki.

Miha če boš napisal prednosti teh rešetk in za kakšne namene jih lahko uporabljamo in kaj s tem pridobimo se bodo prodajale sem prepričan.
itak imate super ponudbo in te zadeve bodo to če še popestrile.
Se vidimo drugi vikend na dimljenju.
lp
JR ;)

Uporabniški avatar
Zvezda terase
Zvezda terase
01 Maj 2015, 12:40
Men je tole zelo usec, sploh ce bi res lahko kombiniral po zelji. Sm enkrat na enmu posnetku vidu tud da obstaja cetrtinka kot posodica, v katero nalijes olje in sproti se pohas ksn manjsi kos med peko.

Sigurno je zanimiva zedva, ker ksno stvar preprosto na plosci lazje,bolje speces, in ce bi lahko to kombiniral na weber jajcku bi blo super.
Matej

Nazaj na forum

Vroče teme

Novi uporabniki

kopje

jony

miha.štepic

matjaž.kunc

mico2711

spadekevin

2017 KraljZara.si. Vse pravice pridržane.

Spremljajte nas na Facebooku: