Kateri žar naj kupim?

Diskusija o žarih na oglje, plinskih in električnih žarih.

Žar navdušenec
Žar navdušenec
12 Apr 2016, 15:15
Pozdravljeni!
Rad berem vaše objave. Sem pred nakupom Weber žara, najprej sem bil navdušen nad električnim, sedaj sem veliko slišal, da je plinski najboljša izbira. Imel bi ga sicer na terasi, in vzel zraven na morje.
Razmišljam med modelom Q 1000, in modelom Q 2000.
Pekel bi večinoma za tri ljudi, včasih malo več.
Prosim za pomoč!

Uporabniški avatar
Zvezda ulice
Zvezda ulice
12 Apr 2016, 18:49
Zdravo :!:

A si kaj pogledal Gartijeve objave in fotke izdelkov njegovega Q-ja ? Fenomenalno kaj se na tem Gašperčku (ne mislim slabšalno zato je z veliko začetnico) da naredit.

Karkoli od tega kar si napisal boš kupil, bo dobro. Pojdi v trgovino na Litostrojsko - tam boš izvedel in na lastne oči videl kaj se da. Potem pa določi kaj bi rad oz kaj potrebuješ (predlagam da to veš že prej, sicer te zna tam zanest). ;)

Če veš kaj potrebuješ, ti bosta Nejc in Miha 100% uresničila željo.
In ja , upoštevaj njun nasvet.
Za nadgradnjo pa Gartija pokliči in vse boš izvedel.

Veliko užitkov in ne pozabi na fotke in forum...

Žar navdušenec
Žar navdušenec
13 Apr 2016, 10:26
Hvala Andrej,
najrajši bi imel majhnega, Q1000, pa se bojim prevelike porabe bombic, ne vem, ali bi se ga splačalo priklopit na večjo bombo na balkonu?
mislil sem električnega, Q1400, pa se bojim da bi bil preslab. Rad bi še kaj več stvari spekel gor, pa me zanima če sta ta modela dovolj velika?

Uporabniški avatar
Zvezda ulice
Zvezda ulice
13 Apr 2016, 14:06
Marjan, ne vem ali si prejel moje zasebno sporočilo? V primeru da nisi, me lahko kontaktiraš na dean.gartner@siol.net. ;) .

Lp, :P

Žar navdušenec
Žar navdušenec
25 Apr 2016, 21:57
Jaz ti prodam Q2000, malo rabljen. Prodajam ker sem šel na oglje.

Žar navdušenec
Žar navdušenec
26 Apr 2016, 07:12
Ta model je brez termometra, a ne?
Koliko bi bila cena?

Žar navdušenec
Žar navdušenec
26 Apr 2016, 14:55
Termometer je vgrajen naknadno. Za ceno pa dajva ZS.

Žar navdušenec
Žar navdušenec
04 Maj 2016, 08:31
noče mi poslat ZS :roll:

Žar navdušenec
Žar navdušenec
04 Maj 2016, 08:32
Prosim za kontakt...

Žar navdušenec
Žar navdušenec
30 Jun 2016, 08:33
Pozdravljeni

Bom uporabil kar to temo, da ne odpiram nove. Že nekaj časa prebiram ta forum in morebiti boste mi lahko pomagali pri moji dilemi. Odločam se za nakup žara na oglje in ne vem kaj kupiti.
Bil sem že skoraj prepričan, da se bom odločil za nakup JO žara, ki je trenutno v akciji v Šparu s pomočjo točk. Vendar ob prebiranju kritik na njegov račun (problemi pri doseganju visoke temperature in vzdrževanje le-te) sem se vseeno odločil, da bom pogledal še po višjem cenovnem razredu - Webru. Predvsem zaradi trajnosti in dolgoročne kvalitete. Čeprav mislim, da bi mi glede peke tudi JO služil povsem dobro.
Master Touch mi je finančno malo prevelik zalogaj (čeprav bi si ga z veseljem kupil), sem pa razmišljal da bi se odločil za nakup Original Kettla Premium 47. Razlog je v tem, da bom žar 90% uporabljal za 2 osebi - za tistih nekaj piknikov letno pa se mi zdi nesmiselno kupovati večjo zadevo. Vem, da ti ta žar ponuja nekoliko omejene možnosti glede indirektne peke.
Zanima pa me kako je npr. s peko pice na žaru premera 47 - je zadeva premajhna iz vidika kroženja zraka? Že v naprej hvala za nasvete in priporočila.

Lp

Nazaj na forum

2017 KraljZara.si. Vse pravice pridržane.

Spremljajte nas na Facebooku: